MÖBLER / Bord / Skrivbord 6525587
nr 652 5587
Skrivbord
Sent 1800-tal, längd: 130, djup: 64, höjd: 78
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 18:27:24
2.100 kr
2.000 kr
2.400 kr